mobil menu
ara

Nitron Condense Yoğuşmalı Kombi

Nitron Condense Yoğuşmalı Kombi Nitron yoğuşmalı kombiler, kombiden çok ötesi Demirdöküm nitron u keşfedin. DemirDöküm Nitron Condense, şık tasarımı ile istediğiniz ortama kolaylıkla uyum sağlar. Şık tasarım, aynı zamanda kullanım kolaylığı da sunmaktadır. Nitron yoğuşmalı kombi çalışma mantığı, Turbo eşanjör sistemi ile bacadan atılacak olan, atık gazın sıcaklığını düşürülerek yanmadan sonra meydana gelen su buharını sisteme geri kazandırmaktadır. Bunun sonucu olarak da yüksek verim elde edilmektedir. Diğer kombilere göre verim çok yüksek olmaktadır. Doğal gaz faturasını düşüşe geçirir;)

Nitron yoğuşmalı kombi fiyatları

Yoğuşmalı kombi fiyatları, diğer hermetik kombilere göre biraz yüksektir. Nitron yoğuşmalı kombi ücreti modeline göre farklıdır. Alışveriş sayflarından fiyatları karşılatırabilirsiniz, 2500 TL civarı farklı ücretler çıkmaktadır. Yoğuşmalı kombi fiyatlarıilk olarak yüksek olsa da zaman içerisinde yaptığı tasarruf sayesinde kendini amorti edebilmektedir.

Yoğuşmalı kombi bakımı

Kombilerin hepsi yapı olarak aynı işleme hizmet ettikleri için bakımlarının aynı şekilde aksatılmadan yapıması önemlidir. Yoğuşmalı kombi bakım içinde daha fazladan kontrol gereksede temel de aynı işlemler yapılır. Fazladan eşanjör kontörleri önemlidir. Yoğuşmalı kombinin doğal gaz tasarrufu na devam edebilmesi içinde bakımının yapılması gereklidir.

Yoğuşmalı kombi bakım ücretleri de ortalama 50 TL ile 350 TL arasında değişebilir. Farklı modeller için yapılna değişik bakımlar ve bakım sırasında yapılan parça değişimleri kombi bakım fiyatlarının farklı olmasına sebeptir.

Online olarak yoğuşmalı kombi bakım fiyatı kaç lira hemen öğrenin. Yada bizi 0212 876 0 888 den arayabilir. Bizi beylikdüzü merkez ofisimizde ziyaret edebilirsiniz. Beylikdüzü yoğuşmalı kombi servisi olarak her ilçe içinde hizmet sunmaktayız. Avcılar, Büyükçekmece, Bahçelievler, Bakırköy, Merter, Mecidiyeköy ve daha fazlalı … Yoğuşmalı kombi ne işe yarar, neden yoğuşmalı kombi almalıyım gibi sorular sanırım biraz yanıt buldu. Her türlü bilgi için bizi hemen arayın.

Demirdöküm Nitron Yoğuşmalı Kombi,

Sonraki Bilgi Yazımız
ara kısa

Beylikdüzü demirdöküm kombi servisi »
Demirdöküm Kombi Teknik Servis Bilgileri
İstanbul demirdöküm kombi servisi

İstanbul demirdöküm kombi bakım servisi, İstanbul içinde her ilçe ve semt için kombi bakım servisi sunmaktayız. Demirdöküm kombi için sunduğumu...
27.08.2017| Okunma: 5904

Demirdöküm kombi kime ait?

Kombi denince ilk akla gelen markalardan olan Demirdöküm kombi, 1954 yılından bu yana müşterileri ile buluşmaktadır. Peki, Demirdöküm kombi kim...
27.08.2017| Okunma: 13642

DemirDöküm Kombi Bakım Servisi 2020 ©

xhtml css alexa Demirdöküm kombi servisiSitemapGoogle